TFC Tailor Fit Consulting, önceliği Türk şirketlerine hizmet etmek olan ve ana merkezi Moskova, Rusya Federasyonunda bulunan bir danışmanlık şirketidir. New York USA deki Amerika merkez ofisimiz, Özbekistan Cumhuriyetindeki güçlü bağlantılarımız ve de Çin Halk Cumhuriyetindeki tedarik acentemiz sayesinde, ihracat yapmak ve kafanızdaki bir fikrin bilançonuzda artı olarak görünmesine kadar, gerekli tüm adımlarda TFC olarak ‘tailor fit solutions’ her pazara, her şirkete her hedefe göre o şirkete özel çözümler üretmekteyiz.

Kurucularımız 10 yılı aşkın süredir yaşadıkları yurt dışındaki pazarların hâkim oldukları alanlarında, lider firmalarda kazandıkları iş tecrübelerini ve bilgi birikimini müşterilerine aktarmak adına çözüm üretiyor. Bununla birlikte ihracatı, uzman kadrosu olmayan Kobiler için kolaylaştırmak, daha komplike projelere talip köklü şirketler için hedef ülkenin farklı, kendi şahsına münhasır bürokratik, ticari kültür ve de kanuni bilinmezliklerinde bir navigasyon hizmeti vermek adına yola çıktılar. Firmamız, yeni bir şirket olmanın verdiği heyecan ve isteğin yanında kurucularımızın, uzman ekibimiz ve de köklü ortaklıklarımızın tecrübeleri sayesinde, sizin için en iyi çözümleri üretmeye hazırız.

ViZYONUMUZ

  

TFC olarak vizyonumuz ülkemizin hedeflediği 2023 ihracat rakamlarına ulaşabilmesinde hatırı sayılır bir katkı sağlamak, Rusya, Özbekistan ve ABD pazarına girişte lider danışmanlık şirketi konumuna gelmek ve ülkemiz için önemli olan tüm pazarlarda ofisler açarak o pazarlara hâkim olmaktır. 

MiSYONUMUZ

  

TFC olarak misyonumuz, Türk şirketlerinin öncelikli olarak ofislerimizin bulunduğu Rusya Federasyonu, Amerika Birleşik Devletleri ve kendilerine kapıları sonuna kadar açan Özbekistan Cumhuriyetinde gerçekleştirmek istedikleri tüm operasyonlarda, uzman kadromuz ve güçlü ilişkilerimizle her aşamada yardımcı olmaktır.  Yapabileceklerimiz, ürün pazarlaması, pazara giriş belgeleri, lojistik çalışmaları, gümrük, ihale danışmanlık, lobi faaliyetleri gibi geniş bir yelpaze olmakla birlikte, yalnızca bu hizmetlerle de kısıtlı değildir.